Apartamenty

APARTAMENT PARZENICA

Apartament typu studio 2+2 , apartament 4-os. składa się z sypialni z małżeńskim łóżkiem, salonu z aneksem kuchennym i rozkładaną 2-os. kanapą, łazienki i dwóch widokowych balkonów.
Urządzony w jasnych kolorach z dodatkami parzenicy – charakterystycznego motywu zdobniczego na Podhalu, wzór parzenicy występuje min. na portkach góralskich męskich , jako spinka do koszuli i wielu innych…

 

APARTAMENT KASPROWY

Apartament typu studio 2+2 , apartament 4-os. składa się z sypialni z małżeńskim łóżkiem, salonu z aneksem kuchennym i rozkładaną kanapą 2-os., łazienki i dwóch widokowych balkonów. Widok prosto na Kasprowy Wierch i dalej na całą panoramę Tatr.
Urządzony w beżach z dodatkiem mebli drewnianych ozdobionych rzeźbionymi wzorami kwiatów góralskich – leluje i osty…
Wzory takie są wykorzystywane w ozdabianiu ubrania góralskiego, chust, koszul i gorsetów, również w budownictwie np. zdobią ściany drewniane domów, kościołów..

 

APARTAMENT PANORAMA

Apartament Panorama zajmuje całe poddasze, przeznaczony dla 4-os. z możliwością 1 dostawki. Widok na całą Panoramę Tatr z dwóch widokowych balkonów. Łóżko małżeńskie, rozkładana kanapa 2-os. mały aneks kuchenny, łazienka.
Wykończenia w drewnie świerkowym z elementami kamienia.
Sam Gospodarz trudził się przy tym apartamencie, co zapewniło dokładność i estetykę wykonania.

 

Ceny w apartamencie:

    • nocleg w apartamencie w zależności od sezonu, ilości osób i długości pobytu. Cena od 60 zł/os. – 120 zł/os.

Gospodarze służą pomocą, dobra radą i serdeczne zapraszają do Willi Patryk

 

Willa i atrakcje

Call Now Button